KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9434050
nr 943 4050
Etsning
David Ahlqvist, Gammal Gotlandsgård, signerad. motivet: 15x24
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 februari 2015
kl 18:43:40
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
450 kr
16 feb